شرکت آراژن برای سادگی فعالیت دامداری های سراسر کشور خدمات جدیدی را ارائه می دهد. این خدمات که به صورت آنلاین قابل استفاده برای تمام دامدار های عزیز می باشد از سه بخش مشاوره ویدیویی آنلاین ، مشاوره با کارگروه های تخصصی به صورت آنلاین و نیز دامپزشک آنکال و آنلاین تشکیل می شود.

دامپزشک آنلاین

احتمالا برای تمام دام دار ها اتفاق افتاده است که شب هنگام، بیمار شدن یک یا چند راس از دام هایشان ،خواب شب را برایشان تلخ کرده باشد.شما میتوانید با ثبت نام در قسمت “دامپزشک آنلاین “در هر ساعتی از شبانه روز با دامپزشک مجرب آنکال در تماس باشید.

دامپزشک آنلاین

مشاوره آنلاین تخصصی

شرکت آراژن همواره پذیرای مهمانانی از سرار کشور است که برای راه اندازی دامداری مدرن خود نیاز به مشاوره تخصصی در حوزه های مختلف از ساخت جایگاه و تجهیزات گرفته تا اصلاح نژاد، دارند. برای سادگی کار شما عزیزان هم اینک کار گروه های تخصصی تشکلی شده اند که شما می توانید با ثبت نام در این قسمت بدون مراجعه حضوری با این کار گروه ها از طریق ویدیو کنفرانس مشورت کنید.

مشاوره آنلاین تخصصی

مشاوره ویدیویی آنلاین

برای شروع یک دامداری پر بازده شاید هزاران سوال در ذهن شما دامداران گرامی به وجود بیاید. سوالاتی بسیار ساده از تفاوت بین گوسفندان هوموزایگوت و هتروزایگوت و آزمایشات ژنتیکی مربوط به آن ها گرفته تا مباحث پیشرفته مثل تغذیه جهشی دام ها که کارشناسان ما به صورت آنلاین پاسخگوی  تمام سوالات شما خواهند بود.

مشاوره ویدیویی آنلاین